ویزا شینگن مولتی چیست؟

ویزای مولتی در حقیقت همان ویزای مولتیپل یا بلند مدت نوع C شینگن که در بالا گفته شد که بیش از 6 ماه(یک دو سه و چهار سال) است.

ویزای بلند مدت مولتی برای افرادی که مکرر به حوضه شینگن رفت و آمد دارند بسیار کارآمد است به چند دلیل مثلا ویزای مولتی اعتبار پاسپورت را بالا میبرد افرادی که مرتب به محدوده شنگن رفت و شد دارند هر بار هزینه های زیادی بابت ترجمه و تکمیل مدارک خواهند داشت که با دارا بودن ویزای مولتی بلند مدت این هزینه ها را یک مرتبه پرداخت مینمایند. نکته مثبت دیگر ویزای مولتی بلند مدت برای افرادیست که قصد اقامت شنگن را دارند و با ورود و خروج بالا قادر به رسیدگی به امور مربوط به اقامت نخواهند بود و با ویزای مولتیپل میتوانند مدت بیشتری را صرف اخذ اقامت کشور مورد نظر خود کنند.

ویزای بلند مدت مولتی شینگن چه مزایایی دارد و برای کدام افراد مناسب است؟

ویزای شینگن بلند مدت شینگن و یا همان ویزای نو C شینگن برای آن دسته از افرادی که مرتب در بین کشورهای اروپایی و حوضه شنگن رفت و آمد دارند بسیار مناسب است که دلایل اصلی آن عبارتند از: 

1. هر بار ورود و خروج به محدوده شنگن و کلا سفرهای خارجی نیازمند ترجمه متون و ایجاد پرونده و مدارک مورد نیاز است که خود شامل هزینه های زیادیست و نیز هر بار باید برای دریافت وقت سفارت مدتها در انتظار بنشیند که در این بین برخی اوقات به دلیل شرایط روز کشور مورد نظر اصلا ممکن است از سفارت مربوطه رد ویزا شده و کار با تاخیر مواجه شود.

2. بعضی از افراد قصد مهاجرت به اروپا را دارند که به ناچار برای انجام این امور باید مرتب در حال رفت و شد در این مسیر باشند که با داشتن ویزای بلند مدت شنگن دیگر وقتی را برای انجام امور مربوط به گرفتن ویزای مجدد تلف نمیکنند و تمرکز اصلی خود را برای گرفتن اقامت صرف مینمایند.

3. شاید این نکته را ندانید که با داشتن ویزای بلند مدت شینگن روند دریافت ویزای کشورهای دیگر برایتان بسیار آسان تر خواهد شد و این نوع ویزا را برای افزایش اعتبار پاسپورتشان به کار میگیرند.

موسسات معتبر عضو ویزاشینگن.نت، ویزا شینگن توریستی و ویزا شینگن مولتی بلند مدت را در اسرع وقت و قیمت مناسب خدمت متقاضیان گرامی ارائه مینمایند.