ویزای شینگن برای بازدید 10 قلعه زیبای آلمان

در مرجع ویزا شینگن شما را با یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری و تفریحی یکی از بهترین کشورهای عضو شنگن که بسیاری از ایرانیان برای دریافت ویزای شینگن و سفر به این کشور یعنی آلمان مشتاق هستند آشنا مینماییم.

بازید از قلعه های زیبای آلمان به معنای قدم گذاشتن به صحنه های افسانه هایی در برج و باروهای این  قلعه ها است.المان به خاطر قلعه هایش معروف است و پرچم این کشوز با شوالیه ها و قهرمانان و تصویر جنگ ها پر شده است . این قلعه ها دارای تاریخ غنی است و حال به شکوه سابق خود بازگشته اند . گنجینه های این قلعه ها شامل نقاشی، مبلمان و سلاح است.

10-قلعه نوشیوانستین

این قلعه زیبا و عاشقانه به دستور  پادشاه لودویگ دوم برای استفاده شخصی و با سرمایه شخص وی ساخته شده است.این طراحی تفسیر ایده الی از دنیای قرون وسطی ارائه می دهد وگفته ها حاکی از این است که نقشه این سازه  راریچاد واگنر اهنگ ساز کشیده است.یک هفته پس ازمرگ لودیگ در سال 1886 در قلعه برای بازدید عموم باز شد و امروزه یکی از پر بازدید ترین قلعه های جهان است.علت این امر کاملا مشخص است.چرا که این قعه چیزی شبیه افسانه است و تخیل مردم را به تصویرمیکشد.

9-قلعه واتبورگ

https://cdn.theculturetrip.com/wp-content/uploads/2015/07/wartburg-castle-650x435.jpg

قلعه واتبورگ در قرن 11 ساخته شد اما شهرت آن چند قرن بعد شکل گرفت.این قلعه در ایزنهاچ،واقع شده است و مارتین لوتر پس از اتمام ترجمه کتاب مقدس در اوایل قرن شانزدهم در این قلعه پنهان شده بود.قلعه در سالهای بعد به طور غیر قابل استفاده ای تخریب گردید اما در قرن 19 در دوره قیام رنسانس بازسازی شد.در قرن بیستم ادولف هیلتر قصد داشت تا صلیب قلعه را پایین بکشد و انرا با یک اسلاشیا جایگزین نماید.این قلعه امروزه یکی از پز بازدید ترین مکانهای توریستی است.

8-قلعه  ویشرینگ 

قلعه ویشرینگ به دستور گرهارد ورن در مارک در مقابل قلعه دوم توسط خانواده ون لودینسن ساخته شده است. این قلعه در منطقه مانستر  به نوعی به عنوان یک قلعه دفاعی با استحکامات و برج و بارو های بلند ساخته شده است و درست در میانه یک خندق عمیق پراز اب قرار گرفته . کل این مجموعه شامل قلعه ای از جنس ماسه سنگی،دیوارها و استحکامات دفاعی ،پل متحرک و یک کلیسای کوچک است.

7-قلعه گلوکسبورگ

این قلعه برای دوک شلسویگ-هولشتاین سندر برگ با دریاچه ای مصنوعی بین سالهای 1583-1587 ساخته شد و بعد ها منزلگاه چندین پادشاه دانمارکی بود و امروزه حیاط وسیع و مجلل آن محل برگزاری جشنواره ها و رویدادهای متعدد است.تورهای داخل کشوری  روزانه در این قلعه برگزار می شود و می توانند تا چندین ساعت علاقمندان به تاریخ را سرگرم نماید.درصورتی که این تورها نیاز شما را برطرف نکرد می توانید تجدید نظر کنید و از دریاچه ارام این قلعه بازدید نمایید.

6- قلعه سیگمارینگن

 

اولین بار در سال 1077 در مراسم صومعه پطرس هاوزن این قلعه به نام خوانده شد. قدیمی ترین قسمت های قلعه  مربوط به قرن 17 و19 در قسمت های زیرین قلعه است.راز اولین حلقه ساخته شده این قلعه به عنوان سازه ای دفاعی هرگز فاش نشد و در این زمینه نیاز به حفاری های گسترده است.این قلعه در قرن یازدهم بنیان نهاده شد بعدها مرتب مورد مرمت قرار گرفت.

5- قلعه  هانوزولرن

خانه هانوزولرن پیش از شکست سلطنت در جنگ جهانی اول منزلگاه خانواده امپراطوری المان بود.این قلعه عاشقانه به عنوان جایگاه قدرت بسیار به حکومت المان خدمت کرد و شامل اثار بسیاری از دوران سلطنت مانند تاج Kaiser Wilhelm II   است. تعدادی از اعضای خانواده سلطنتی در قبرستان این قلعه دفن شده اند ،اگرچه مالکیت این قلعه به صورت خصوصی باقی مانده اما بازدید عموم از این نماد سطنتی ازاد است.

4- بور التز

قلعه بورالتز در نزدیکی رود موسل مابین کوبلنز و تریر قرار گرفته است.این قلعه جایگاه خانواده های کهنی چون روبنچ،رودندورف وکمپنیج بوده . مبلمان این قلعه هنوز هم مبلمان اصلی است . این قلعه همانند سنگی بزرگ در وسط جنگل قرار گرفته است.معماری قرون وسطی این قلعه منحصر به فرد است و انچه به خاص بودن می افزاید این نکته است که هرگزتوسط جنگ ها به لرزه در نیامده است . زره پوش این قلعه پر از مصنوعات طلا و نقره و همچنین چینی و جواهرات بوده و یکی از بهترین نمونه ها در اروپا به شما می اید . نمای بیرونی این قلعه در سال 1979 در فیلم پیکر بندی نهم مورد استفاده قرار گرفته است.

3- قلعه هایدلبرگ

این قلعه اولین بار در قرن سیزدهم ساخته شد ودر قرن هفدهم توسط فرانسه در جنگ اتحاد بزرگ به شدت اسیب دید وقبل از سقوط در سال 1764 قربانی اتش سوزی شد که توسط رعد و برق ایجاد شده بود .  بقایای قلعه‌ای قدیمی، معروف و باشکوه، متعلق به عصر رنسانس است که بر فراز تپّه‌ای در مجاورت شهر به خودنمایی مشغول بوده و شهر را تحت سیطره‌ی خود دارد

2- زوینگر

شهر شرقی درسدن میزبان این کاخ باروک افسونگر است که در حال حاضر دارای سه موزه بسیار عالی است که شامل موضوعات متنوعی از جمله گالری های عکس با موضوع کارشناسی عکس های قدیمی،مجموعه چینی های و کاخ سلطنتی و ابزارهای فیزیکی است . این قلعه توسط متدادماتتاس دانیل پپپلمان در قرن 18 طراحی شده و توسط مقامات شوری پس از جنگ جهانی دوم بازسازی شد.

  1. قلعه شوارتین

این قلعه در جزیره ای در دریاچه اصلی شهر شوسترین واقع شده و در سال 1857 تکمیل شد.درحالی که قرن ها پیش این منطقه ، محل سکونت بسیاری از اشراف  و افراد سلطنتی بود. قلعه شوارین در جزیره ای در دریاچه شوارین قرار گرفته است واین قلعه از اوایل قرن دهم سرپا است. برای قرن ها این قلعه خانه دوک های مکلنبورگ بود .درقرن بیستم این قلعه کالجی برای معلمان مهد کودک و یک موزه بود.امروزه این قلعه به عنوان موزه وساختمان دولتی مجلس نمایندگی ایالت مکلنبورگ-پرتومرن به کار گرفته می شود . علاقمندان به فعالیت ها ماورا الطبیعه می دانند که قلعه خانه یک روح مهربان به نام پیترمنچ است که تنها چند فوت ارتفاع دارد و در سرتاسر قلعه عظیم سرگردان است و بازدید کنندگان می توانند لباس های قرن 17 بپوشند .این قلعه برجسته با برج و بارو های بلند مثال اصلی معماری تاریخ نگاری اروپا محسوب می شوند.